REKOR GELİŞİM MÜŞTERİLERİNİN YORUM  VİDEOLARINI HANGİ BİTKİ İÇİN  İSTİYORSANIZ TIKLAYIP İZLEYEBİLİRSİNİZ. 

ZEYTİN CEVİZ ELMA GÜL
KİRAZ FINDIK  LİMON PORTAKAL
KİVİ  KESTANE ERİK  MANDALİNA
VİŞNE  KAYISI  ANTEP FISTIĞI  ARMUT
 İNCİR  MUZ  NAR   IHLAMUR
 ŞEFTALİ  BADEM
BAĞ YONCA MISIR PAMUK
PATATES SARIMSAK  FISTIK FASÜLYE
DOMATES BİBER SALATALIK PATLICAN
 PANCAR  AYÇİÇEĞİ  KARPUZ
 KAVUN

 BAMYA           ÇİLEK        BUĞDAY

AĞAÇ KURUMALARI
SERA  VİDEOLARI 
SÜS BİTKİLERİ

 

 Bütün Videolar Yüklenme sırasına  Göre

TOPRAK KUŞAĞI TV PROĞRAMLARI

Yukarıdaki ilgili ürünlere ait  üreticilerin yorum videolarını, müşteri konuşmalarını izlediğinizde geç kaldık diye  merak etmeyin, sizde Rekor Gelişimi toprağınıza en kısa süre içerisinde kazandırdığınız da  onlar gibi şanslı üreticiler olabilirsiniz. Rekor Gelişim yılın her günü uygulanabilir ve uygulandığı andan itibaren çalışır. Uyguladıktan sonra sulayamaz yada yağmur  yağmaz ise hergangi bir sorun olmaz, yanıcılığı yakıcılığı yoktur. Sudan,güneşten bozulmaz. Ağaçlarda kök boğazlarına atmaktan çekinmeyin, hatta  o bölgelere özellikle biraz daha  fazla atılmalıdır.

Rekor Gelişim Ürünlerimizden  1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise  Yurt İçi Kargonun LogosuYurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. Kargo Ücretsizdir. Ücret Ödeme şekli ise, banka  hesaplarımıza  yatırarak peşin ödeyebilir  yad kredi kartı ile ödeme yapabileceğiniz sitemiz olan    rekorgelisim.com.tr  adresinden  kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Banka  Hesap Numalarımızı Görmek İçin Tıklayınız.

Bütün kredi kartları ile  Tek Çekim    3 –  6  –  9  Taksitli alışveriş yapılabilir. 

.3D

MAPS

REKOR GÜBRE  TARIM GIDA  SAN. VE TİC. AŞ  : +90 232 364 22 22 (Pbx)   +90 555 978 42 07      Fax +90 232 335 50 35   Adres : 29 Ekim Mah. 10001 Sok. No:50/1  Menemen- İzmir  E-mail : rekorgelisim@gmail.com  E-TİCARET www.rekorgelisim.com.tr

MESAJ FORMU

Telefon Numaranız

Adınız (Gerekli)

E postanız (Gerekli)

Mesajınız

 ( BROŞÜR İÇİN TIKLAYINIZ )

Rekor Gelişim Üretim Fabrikası