Rekor Gelişim Yorumları Rekor Gelişim Şikayetleri

Rekor Gelişim yorumları ve şikayetleri aşağıda her bitki için tek tek düzenlenmiştir. Rekor Gelişim yorumları yazılı yada videolu olabilir. Aşağıdaki bitki isimlerinin üzerini tıkladığınızda binlerce Rekor Gelişim yorumunu izleyebilirsiniz. En iyi yorum en doğru yorum Rekor Gelişim kullanıcı yorumları olduğuna göre Rekor Gelişim hakkında müşteri beğeni ve şikayetlerini görebilirsiniz. Rekor Gelişim ile ilgili şikayetleriniz var ise 0232 364 22 22 nolu telefondan dilediğiniz zaman arayabilirsiniz rekorgelisim@gmail.com adresinden mail atabilirsiniz.

 

ZEYTİN CEVİZ ELMA GÜL
KİRAZ FINDIK  LİMON PORTAKAL
KİVİ  KESTANE ERİK  MANDALİNA
VİŞNE  KAYISI  ANTEP FISTIĞI  ARMUT
 İNCİR  MUZ  NAR   IHLAMUR
 ŞEFTALİ  BADEM AYVA ARPA
BAĞ YONCA MISIR PAMUK
PATATES SARIMSAK  FISTIK FASÜLYE
DOMATES BİBER SALATALIK PATLICAN
 PANCAR  AYÇİÇEĞİ  KARPUZ
 KAVUN

 BAMYA          NOHUT        ÇİLEK                BUĞDAY

MERCİMEK

AĞAÇ KURUMALARI
SERA  VİDEOLARI 
SÜS BİTKİLERİ

Rekor Gübre Ürünlerimizden  1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise  MNG kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. Ücret Ödeme şekli ise, banka  hesaplarımıza  yatırarak peşin ödeyebilir  yad kredi kartı ile ödeme yapabileceğiniz sitemiz olan    rekorgubre.com.tr  adresinden  kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Banka  Hesap Numalarımızı Görmek İçin Tıklayınız.

Bütün kredi kartları ile  Tek Çekim    3 –  6  –  9  Taksitli alışveriş yapılabilir. 

.3D

MAPS

REKOR GÜBRE  TARIM GIDA  SAN. VE TİC. AŞ  : +90 232 364 22 22 (Pbx)   +90 555 978 42 07      Fax +90 232 335 50 35   Adres : 29 Ekim Mah. 10001 Sok. No:50/1  Menemen- İzmir  E-mail : rekorgelisim@gmail.com  E-TİCARET www.rekorgelisim.com.tr

 ( BROŞÜR İÇİN TIKLAYINIZ )

Rekor Gelişim Üretim Fabrikası