REKOR GELİŞİM  Bayisi olmak  için bir çok sebebiniz vardır. 

1-Tanınırlık Seviyesi çok yüksektir kolay satarsınız. Alttaki Tanınırlık linkini tıklayınca açıldığında  boş yerlere sektördeki   bildiğiniz başka  markaları da ekleyerek kıyaslama  yapabilirsiniz.     Tanınırlık Seviyesini Görmek için Tıklayınız

2- REKOR GELİŞİM Üreticilerimizin en çok ihtiyaç duyduğu 2009 yılından beri ‘Rekor Gelişim’ markası ile   ülkemizde satılan, kendisini ispatlamış bir markadır. 

3-Bir stok maliyeti yaratmaz, istediğiniz yere  istediğiniz  kadar sipariş verebilirsiniz. Tüm Bayilerimize en geç 7  iş  günü içerisinde nakliye ücretsiz ürün teslim garantisi. En Sağlam ambalajlarda satılır, nakil ederken  yada  marketinizde beklerken  dökülme vb. sorunlar  çıkartmaz. 

4- Müşterilerimize ve  bayilerimize  deneyimli Ziraat mühendislerimiz ile  en hızlı şekilde  ulaşacakları çağrı merkezi desteği.

4-Bütün her  yerde  peşin satıldığı için, sizde  peşin alıp satarsınız ve borçlanma riski almazsınız.

5- Müşteri yönlendirme  desteği. Bayilerimizin olduğu noktalarda  neredeyse tamamen   bayilerimize   yönlendirme  yaparız.

6- Ürün Çeşitliliği az olup kafa  karıştırmaz. Etkili ve sonuç veren ürünler vardır.  https://www.rekorgelisim.com/urunler

7- Bütün yıl satılabilir bir  üründür. sürekli olarak para  kazandırır. 

8- Referanslarımız     Mevcut Bayilerimiz

Bayi Olma Şartları Nedir :

Aşağıdaki evraklara  sahip her  kurum ve  kişi  ülkemizdeki herhangi bir satış noktası için  REKOR GELİŞİM satışı için bayilik başvurusunda  bulunabilir. Herhangi bir  ön şart yoktur.

1- Gübre Dağıtıcılık Belgesi

2- Vergi Levhası

Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır :

Kendiniz  yada  firmanız  hakkında kısa bir  açıklama ve  iletişim bilgilerinizi yazarak yukarıdaki evrakların fotokopisi ile  birlikte  aşağıdaki iletişim bilgilerine  mail  atabilir,  faks  çekebilir  yada  kargo ile  yollayarak bayilik  başvurusunu yapmış olursunuz. Gerekli değerlendirme yapılarak   en kısa  süre içerisinde   sizlere dönüş yapılacaktır. Evrakları yolladığınız  halde   3 gün  içerisinde  sizlere dönüş yapılmadıysa  aşağıdaki telefon numaralarından  muhakkak  bizleri arayınız. Çünkü evraklarınız  ulaşmamış olabilir. Yukarıdaki evrakları ve bilgileri yollamadan  bayilik fiyat bilgisi istemeyiniz lütfen. Sormak istediğiniz başka  konular  var  ise,  mesai saatleri içerisinde  aşağıdaki iletişim numaralarından REKOR GÜBRE TARIM GIDA SAN. VE TİC.  A.Ş’yi arayabilirsiniz. İlginize  teşekkür eder iyi çalışmalar diliyoruz.

 REKOR GÜBRE  TARIM GIDA  SAN. VE TİC. AŞ  : +90 232 364 22 22 (Pbx)   +90 505 375 75 01      Fax +90 232 335 50 35   Adres : 29 Ekim Mah. 10001 Sok. No:50/1  Menemen- İzmir  E-mail : rekorgelisim@gmail.com